
Акумуляторна дискова пила Makita HS003GZ XGT 40V MAX без АКБ і зарядного пристрою (HS003GZ)
17 657 ₴
- Немає в наявності
- Код: HS003GZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна дискова пила XGT 40 V MAX Makita HS003GZ (без АКБ):
переваги
Потужна та швидка циркулярна пила 190 мм із кутом нахилу до 56°.
Обладнана можливістю встановлення бездротової системи автозапуску (AWS) для бездротового зв'язку між акумуляторним пристроєм і акумуляторним пилососом.
Технологія ADT — автоматично регулює швидкість і крутний момент.
До стандартної комплектації входить ефективне пиляльне полотно, тому машина ріже швидше та чистіше, а також довше на одному заряджанні акумулятора.
Підвищена безпека: обладнана гальмом електродвигуна, пиляльний диск швидко зупиняється.
Функція плавного пуску забезпечує тихий запуск машини.
Повітряний потік здуває тирси з машини.
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування.
BLDC — довговічний, енергоефективний і не вимагає обслуговування.
XPT технології — підвищена стійкість до пилу та вологи.
Захист від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження акумулятора
Можливий зовнішній відсмоктування пилу.
Підошва та захисний ковпачок із литого магнію, тому легше.
Максимальна різальна здатність — 66 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.3 - 4.4 кг |
| Габарити | 331x210x290 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 47.5 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 6000 об./хв об/хв |
| Комплектація | Диск 185х20 мм, постачається без акумулятора та зарядного пристрою |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 66 мм |
| Макс. діаметр диска | 185 мм |
| Макс. кут нахилу | 56 |
| Максимальна ємність акумулятора | Немає даних |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип акумулятора | Li-Ion XGT |
| Рівень шуму | 104 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 657 ₴




