
Акумуляторна дискова пила Makita RS002GZ XGT 40V MAX без АКБ і зарядного пристрою (RS002GZ)
28 756 ₴
- Немає в наявності
- Код: RS002GZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна дискова пила Makita XGT 40 V MAX RS002GZ (без АКБ):
переваги
Потужна та водночас компактна циркулярна пила.
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах.
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування.
BLDC — безщітковий двигун постійного струму
XPT технології — підвищена стійкість до пилу та вологи.
Розроблена для пиляльних полотен діаметром 260 мм, що забезпечує максимальну глибину пропилювання 95 мм.
Висока маневровість — завдяки задній і додатковій ручці.
Система AWS автоматично запускає пов'язаний пилосос AWS
Brake — система автоматичної зупинки двигуна
Регулювання кута нахилу до 56°, встановлені значення на 22,5° і 45°.
Функція плавного пуску забезпечує тихий запуск машини.
Обладнана дуже широким гаком для перенесення
Зв'язок між машиною й акумулятором забезпечує максимальну продуктивність машини та захист акумулятора.
Універсальний фланець 30/25 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Габарити | 489x193x309 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 70 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 4000 об./хв об/хв |
| Комплектація | Акумулятор, кейс для транспортування та зарядний пристрій не входять до комплекту постачання, пиляльний диск 260х30 мм, ключ |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 95 мм |
| Макс. діаметр диска | 265 мм |
| Макс. кут нахилу | 56 |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Рівень шуму | 107 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 756 ₴



