
Акумуляторна дискова пила Makita RS002GT101 XGT 40V MAX (RS002GT101)
45 992 ₴
- В наявності
- Код: RS002GT101
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна дискова пила Makita XGT 40 V MAX RS002GT101:
переваги
Потужна й одночасно компактна циркулярна пилка.
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
BLDC — безщітковий двигун постійного струму
XPT-технології — підвищена стійкість до пилу та вологи
Розроблена для пиляльних полотен діаметром 260 мм, що забезпечує максимальну глибину пропилювання 95 мм.
Висока маневровість завдяки задній і додатковій ручці.
Система AWS автоматично запускає з'єднаний пилосос AWS
Brake — система автоматичної зупинки двигуна
Регулювання кута нахилу до 56°, встановлене на 22,5° і 45°.
Функція плавного запуску забезпечує тихий запуск машини.
Обладнана дуже широким гаком для перенесення
Зв'язок між машиною й акумулятором забезпечує максимальну продуктивність і захист акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Габарити | 489x193x309 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 70 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість обертів | 4000 об./хв об/хв |
| Комплектація | Пиляльний диск 260х30 мм, ключ, акумулятори BL4050F — 1 шт., зарядний пристрій DC40RA |
| Контроль обертів | Немає |
| Макс. глибина пропилювання | 95 мм |
| Макс. діаметр диска | 265 мм |
| Макс. кут нахилу | 56 |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Рівень шуму | 107 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 992 ₴




