
Акумуляторний пилосос Makita CL107FDZ без АКБ і зарядного пристрою (CL107FDZ)
4 166 ₴
- В наявності
- Код: CL107FDZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний пилосос Makita CL 107 FDZ (без АКБ):
переваги
Легкий, але потужний інструмент
Ергономічна ручка зі зручним курковим вимикачем
Вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує роботу в темряві.
Можна використовувати як паперовий пилозбірник, так і пилозбірник із тканини.
Сенсорний перемикач із можливістю вибору потужності всмоктування (3 передачі)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 960x112x150 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Зарядний пристрій і акумулятори до комплекту постачання не входять, насадка для підлоги 123488-8, текстильний мішок 166084-9, паперовий мішок 194566-1, вузька насадка 416041-0, тримач насадок 451245-7, трубка 451424-7 |
| Напруга акумулятора | 10.8 В В |
| Об'єм резервуара | 0.5 л куб. м |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1400 л/хв кг/ час |
| Разрежение | 50 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Побутовий |
| Тип пилозбірника | Тканинний, паперовий |
| Рівень шуму | Немає даних |
| Основні | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Харчування | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 166 ₴
