
Акумуляторний пилосос Makita CL108FDZW без АКБ і зарядного пристрою (CL108FDZW)
3 327 ₴
- Немає в наявності
- Код: CL108FDZW
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний пилосос Makita CL108FDZW (без АКБ):
переваги
Ідеально підходить для магазинів, офісів, лікарень, аеропортів, літаків, станцій, поїздів, використання на місці тощо.
Компактний із високою потужністю всмоктування.
До 25 хв безперервного використання з одним повністю зарядженим BL1016
Кнопковий перемикач із вибором об'єму повітря (Макс/Високий/Нормальний)
Перепроєктована насадка для підлоги для кращої маневровості та збирання пилу.
Світлодіодна підсвітка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 956x110x150 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Зарядний пристрій і акумулятори до комплекту постачання не входять, т-подібна насадка (123486-2), насадка для стулки (451240-7), подовжувальна труба (451241-5), тримач форсунки (451242-3), фільтр (198914-6) |
| Напруга акумулятора | 10.8 В В |
| Об'єм резервуара | 0.6 л куб. м |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1200 л/хв кг/ час |
| Разрежение | 44 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Побутовий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Основні | |
| Харчування | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 327 ₴
