
Акумуляторний пилосос Makita DVC560Z LXT без АКБ і зарядного пристрою (DVC560Z)
32 550 ₴
- В наявності
- Код: DVC560Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний пилосос-віник Makita DVC560Z (без АКБ):
переваги
Сильний BL мотор 36 для літій-іонних акумуляторів 2x18 В
Обладнаний регульованою обертовою щіткою (4 положення) для адаптації до очищуваної поверхні.
Положення 1: підходить для гладких твердих поверхонь.
Положення 2: підходить для килимової плитки.
Положення 3: підходить для килимів завтовшки приблизно 7 мм.
Положення 4: підходить для килимів із глибоким ворсом.
Обладнаний фільтром HEPA для уловлювання найдрібніших частинок пилу.
Обладнаний знімним шлангом для прибирання в кутах і обмеженому просторі.
Регульована потужність всмоктування: максимальна, висока та низька.
Максимальний час роботи: 30 хвилин, високий: 60 хвилин, низький: 120 хвилин (з двома батареями 6,0 А·год (BL1860B)).
Обладнаний двома безщітковими двигунами: пилосос і обертова щітка наводяться окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Габарити | 326x318x1146 мм |
| Комплектація | Акумулятор, кейс для транспортування та зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Об'єм резервуара | 5 л куб. м |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1900 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Побутовий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Основні | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Харчування | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 550 ₴



