
Акумуляторний пилосос Makita DVC750LZ LXT без АКБ і зарядного пристрою (DVC750LZ)
10 442 ₴
- Немає в наявності
- Код: DVC750LZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний пилосос Makita DVC750LZ (без АКБ):
переваги
Сильний BL мотор для літій-іонних акумуляторів 18 В
Компактний, легкий, зручний, тихий пилосос із великою силою всмоктування.
2 режими роботи
Максимальна потужність всмоктування 6,7 кПа
Шланг можна під'єднувати як на
Час роботи від акумулятора з BL1860B до 70 хвилин у режимі LOW і в HIGH до 35 хвилин
Розтягувальний гнучкий шланг до 2.5 метра
Високоефективний фільтр HEPA з ефективністю фільтрації до 99,97%, до того ж миється.
XPT — захищений від потрапляння вологи та пилу
Місткість контейнера — 7,5 літра
На корпусі розташований індикатор ємності, що залишилася.
Усі аксесуари зберігаються на корпусі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Габарити | 418x251x278 мм |
| Комплектація | Полова насадка, щілинна насадка, шланг 28 мм — 1 м |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Об'єм резервуара | 7.5 л куб. м |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1600 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Будівельний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Основні | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Харчування | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 442 ₴


