
Акумуляторний пилосос Makita CL003GZ XGT 40V Max без АКБ і зарядного пристрою (CL003GZ)
10 054 ₴
- В наявності
- Код: CL003GZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний пилосос Makita XGT 40 V MAX CL003GZ (без АКБ):
переваги
Вертикальний пилосос XGT 40 V Max з вбудованим циклоном.
Зручний, легкий і компактний бездротовий стрижневий пилосос, який може пилососити під низькими об'єктами.
Завдяки відцентровій силі в циклоні потужність всмоктування залишається оптимальною впродовж набагато більшого проміжку часу.
Обладнаний легко регульованою потужністю всмоктування в 4 положеннях. Низький: триваліша робота на 1 повному заряді акумулятора. Максимум: для важкої роботи. (Поява 3 досить більшості дій)
Час роботи за низької потужності всмоктування: 1 година 20 хвилин і максимальна потужність всмоктування: 16 хвилин (акумулятор 2,5 А·год).
Потужний бездротовий пилосос у лінійці.
Найтихіший бездротовий пилосос у лінійці.
Ідеально підходить для щоденного прибирання.
Обладнаний високоякісним безщітковим двигуном Makita BL для постійної високої потужності всмоктування під час роботи.
Функція пам'яті останнього рівня всмоктування.
Всмоктувальна трубка зафіксується на замок
Обладнаний світлодіодною підсвіткою для кращої видимості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити | 1106x542x177 мм |
| Комплектація | Насадка для підлоги, щілинна насадка, трубка, тримач трубки, інструкція з експлуатації, картонна коробка |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Об'єм резервуара | 0.25 л куб. м |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1000 л/хв кг/ час |
| Разрежение | 200 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип | Вертикальний |
| Основні | |
| Харчування | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 054 ₴





