
Акумуляторний пилосос Makita CL001GZ XGT 40V Max без АКБ і зарядного пристрою (CL001GZ)
9 310 ₴
- В наявності
- Код: CL001GZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний пилосос Makita XGT 40 V MAX CL001GZ (без АКБ):
переваги
Збільшена потужність всмоктування 125 Вт завдяки використанню батареї XGT 40 В макс.
BL-безщітковий двигун
Безшумна робота завдяки зміні структури повітряного потоку
4 режими з функцією пам'яті
Модернізована підлогова насадка для комфортної роботи
Два кнопкові перемикачі в один дотик
Вбудована світлодіодна підсвітка освітлює робочу зону
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити | 1066x113x152 мм |
| Комплектація | Насадка для підлоги, щілинна насадка, трубка, тримач трубки, інструкція з експлуатації, картонна коробка |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Об'єм резервуара | 0.73 л куб. м |
| Призначення | Сухе прибирання |
| Швидкодія | 1200 л/хв кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Побутовий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Основні | |
| Харчування | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 310 ₴



