
Акумуляторний кутовий ударний гайковерт тріскачка Makita DWR180RA (DWR180RA)
16 696 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWR180RA
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Акумуляторний кутовий ударний гайкокрут (гайковий ключ) Makita DWR180RA:
переваги
-
Акумуляторний ключ, компактний і легкий, ідеально підходить для доступу в обмеженому просторі.
-
Розроблено насамперед для механіків; для роботи з автомобілями, мото технікою, катерами та іншим обладнанням, але також буде не замінний у виробництві, будівництві і т.д.
-
Змінний адаптер: 1/4” та 3/8”
-
Регульована швидкість обертання до 800 обертів за хвилину
-
Світлодіодний індикатор LED призначений для роботи в будь-який час, з функцією після свічення
-
Можна використовувати як ручний інструмент як ручний храповий ключ
-
XPT - захист від пилу та вологи
-
Реверсивний важіль для правого та лівого обертання
-
Максимальний крутний момент до 47.5 Nm
-
Можливість затягнути гайку 13 мм шляхом видалення роз'єму адаптера
-
Ергономічний дизайн із малим діаметром захоплення для зручного керування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 358x80x72 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість обертів | 800 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | 3500 уд./хв |
| Комплектація | Перехідник квадрат 3/8 дюйма 191A50-3, перехідник квадрат 1/4 дюйма 191A51-1, зарядний пристрій для DC18RC 195584-2, транспортна сумка, акумулятор Makita BL1820B |
| Контроль обертів | Немає даних |
| Крутний момент | 47.5 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M12 |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Розмір квадрата | 1/4 дюйма, 3/8 дюйма |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Трещотка |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | квадрат |
- Ціна: 16 696 ₴



