
Акумуляторний ударний гвинтоверт Makitaометр154Z LXT (DTD154Z)
9 931 ₴
- В наявності
- Код: DTD154Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний ударний гвинтоверт Makita (DTD154Z):
переваги
XPT — технологія дає змогу використовувати в середовищах із підвищеним вмістом пилу та вологи.
Низька вага, компактний дизайн, ергономічна м'яка ручка.
Спеціальні можливості для загвинчування шурупів Tex
Спеціальні функції з низькою швидкістю на початку загортання
Можливість встановити крутний момент на 4 етапи
Надійний безщітковий двигун Makita BL дає змогу тривале використання на одному заряджанні акумулятора.
Міцний редуктор з металевої конструкції, Корпус редуктора з алюмінієвого.
LED функція освітлення завдання після освітлення
Постійна швидкість під навантаженням, гальмо двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.2 кг |
| Габарити | 117x79x236 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 3600 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 3800 уд./хв |
| Комплектація | Акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування не входять. |
| Контроль обертів | Да |
| Крутний момент | 175 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M16 |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Розмір квадрата | 1/4 дюйма |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Гвинтоверт |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | Под биту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 931 ₴


