
Акумуляторний ударний гвинтоверт Makitaометр153Z LXT (DTD153Z)
7 710 ₴
- В наявності
- Код: DTD153Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний ударний гвинтоверт Makita (DTD153Z) (без АКБ):
переваги
Ергономічна ручка
Легке та швидке встановлення біти
Вбудована світлодіодна підсвітка з функціями попереднього світіння та післясвіту
Потужна, висока продуктивність і компактні розміри
Безщітковий двигун постійного струму (Make BL) не вимагає технічного обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 126x79x238 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 3400 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 3600 уд./хв |
| Комплектація | Постачається без акумуляторів і зарядних пристроїв |
| Контроль обертів | Да |
| Крутний момент | 170 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M16 |
| Максимальна ємність акумулятора | 3 Агод |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Розмір квадрата | 1/4 дюйма |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Гвинтоверт |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | Под биту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 710 ₴




