
Акумуляторний ударний гвинтоверт Makitater152Z LXT (DTD152Z)
5 269 ₴
- В наявності
- Код: DTD152Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості гвинтоверта акумуляторного ударного Makita картриджа152Z:
Ергономічний дизайн
Безщітковий двигун
Електронне регулювання обертів
Вбудована лампа підсвічування
Реверс Гальмо двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вага | 1.5 кг |
| Тип | Гвинтоверт |
| Тип патрона | Под биту |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Габарити | 198x79x249 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 2900 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 3500 уд./хв |
| Комплектація | Постачається без акумуляторів і зарядних пристроїв |
| Контроль обертів | Да |
| Крутний момент | 165 Нм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M16 |
| Максимальна ємність акумулятора | 3 Агод |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Розмір квадрата | 1/4 дюйма |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 269 ₴


