
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Makita HP488D006 (HP488D006)
9 686 ₴
- Немає в наявності
- Код: HP488D006
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги:
Безключовий патрон дає змогу швидко встановлювати та знімати свердла однією рукою
Надійний редуктор із металевими шестернями та захистом від пилу забезпечує триваліший термін експлуатації інструмента
Ергономічна ручка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує керування інструментом і знижує втому користувача
Регулювання швидкості
Кнопка реверса
Час до повного заряджання акумулятора BL1820G — 80 хвилин
Функція удару слугує для свердління цегли або кам'яної кладки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.7 кг |
| Габарити | 221x83x240 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 36 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 1400 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 17 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 21000 уд./хв |
| Комплектація | Зарядний пристрій, акумулятор (2 шт.), кейс |
| Крутний момент | 42 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-Ion, G-Series |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 686 ₴


