
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF332DZ без АКБ і зарядного пристрою (DF332DZ)
6 206 ₴
- В наявності
- Код: DF332DZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DF 332 DZ (без АКБ):
переваги
Компактність і легка вага моделі забезпечують легку роботу однією рукою
Світлодіодна підсвітка полегшує роботу в темряві, з функцією післясвіту
Легкий і компактний інструмент із регулюванням числа обертів (2 щаблі)
Ергономічний прогумований корпус інструмента розроблений з урахуванням форми руки
Великий курковий перемикач, ваші пальці не втомляться навіть після тривалої роботи з інструментом
Безщітковий двигун постійного струму (Make BL) не вимагає технічного обслуговування
Пилозахищений і вологостійкий інструмент для ефективної роботи XPT
Індикатор ємності для постійного контролю рівня заряду
Місце для ремінця
Літій-іонні акумулятори 12 В (10,8 В) серії CXT без ефекту пам'яті та дуже низьким струмом саморозряджання можуть тривало зберігатися без втрати заряду
Зручний гачок для носіння на поясі, з можливістю встановлення та ліворуч і праворуч.
Реверс, для вкручування та викручування шурупів
Надійний патрон із фіксатором, діапазон затиску 0,8-10 мм.
2 швидкісний редуктор з обертами: 0 – 450/0 – 1.500 ми
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1 кг |
| Габарити | 154x66x217 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 28 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 0 |
| Кількість обертів | 450/1500 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Крутний момент | 35 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | Без акумулятора |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 206 ₴



