
Акумуляторний шурупокрут Makita Makita DDF487Z LXT без АКБ і зарядного пристрою (DDF487Z)
8 106 ₴
- В наявності
- Код: DDF487Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль-шурупокрут DDF487Z (Без АКБ):
переваги
Міцний алюмінієвий корпус забезпечує високу ефективність роботи та надійність інструмента.
Легкий і компактний інструмент із регулятором числа обертів (2 щаблі)
Швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біти однією рукою
Безщітковий мотор, що не потребує обслуговування BL Makita
Пилозахищений і вологостійкий інструмент для ефективної роботи XPT
Ергономічна ручка
Вбудована світлодіодна підсвітка з функціями попереднього світіння та післясвіту
Великий курковий перемикач. Ваші пальці не втомляться навіть після тривалої роботи з інструментом
Високий комфорт роботи завдяки чудовому балансуванню та компактним розмірам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.1 кг |
| Габарити | 179x66x209 мм |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 21 мм |
| Діаметр свердління в металі | 10 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 1700 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Крутний момент | 30 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2 А·год |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 106 ₴



