
Акумуляторний шурупокрут Makita DDF484Z LXT без АКБ і зарядного пристрою (DDF484Z)
10 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: DDF484Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вот перевод на **украинский** для товара **Акумуляторний шурупокрут Makita DDF484Z LXT без АКБ і зарядного пристрою**: ```html
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF484Z: переваги. Безщітковий двигун постійного струму (Makita BL) — відсутність вугільних щіток дозволяє двигуну працювати з меншим нагріванням і ефективніше, що збільшує термін експлуатації. Електронне керування оптимізує використання енергії батареї, збільшуючи час роботи на одному заряді до 50%.
Особливості:
- Максимальний крутний момент — 54 Н·м
- На 25% більша швидкість свердління порівняно з попередньою моделлю
- Двошвидкісний редуктор (0-500 та 0-2000 об/хв) для широкого спектра операцій свердління та кріплення
- Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування й маневреність
- Швидкозатискний патрон дозволяє змінювати біти однією рукою
- Надійний редуктор із металевими шестернями
- 21 налаштування регулювального моменту та режим свердління для додаткового контролю
- Ергономічна ручка
- Регулятор числа обертів
- Вбудована світлодіодна підсвітка з функціями попереднього світіння та післясвітання
- Дуже міцний та ефективний інструмент для тривалої роботи
- LXT — пилозахищений і вологостійкий інструмент для ефективної роботи
- Міцний алюмінієвий корпус забезпечує високу ефективність роботи
- Електричне гальмо для максимальної продуктивності та підвищеної безпеки оператора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 54 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | Картонна коробка, документація |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість режимів | 21 |
| Режим роботи | безударний |
| Габарити | 172x79x261 мм |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | Без акумулятора |
| Максимальна ємність акумулятора | Без акумулятора |
| Крутний момент | 54 Нм |
| Кількість ударів | Немає |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 005 ₴

