
Акумуляторний шурупокрут Makita DDF482Z LXT без АКБ і зарядного пристрою (DDF482Z)
5 504 ₴
- Немає в наявності
- Код: DDF482Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF 482 Z (Без АКБ):
переваги
Дриль-шурупокрут Makita DDF482Z має високу потужність і продуктивність.
Ергономічний корпус надійно захищений від проникнення пилу та вологи
Широкий діапазон моментів затягування дає змогу збільшити точність роботи.
Універсальний патрон забезпечує швидку заміну насадок і біт
Двошвидкісний редуктор із металевими шестернями
Світлодіодна підсвітка з функцією післясвітки
21 ступінь регулювання крутного моменту
Гальмо двигуна для точного загортання
Нековзна ручка з гумовою вставкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.5 кг |
| Габарити | 185x79x249 мм |
| Діаметр патрона | 62 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Без акумулятора |
| Кількість обертів | 1700 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Картонна коробка, документація |
| Крутний момент | 30 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | Без акумулятора |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 504 ₴


