
Акумуляторний шурупокрут Makita DDF458Z LXT без АКБ і зарядного пристрою (DDF458Z)
9 923 ₴
- Немає в наявності
- Код: DDF458Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF458Z LXT — високопродуктивний інструмент для закручування та свердління. Інструмент легкий і компактний, забезпечує максимальний контроль під час роботи та зручність у важкодоступних місцях.
Переваги:
- Висока продуктивність завдяки великому моменту затягування
- Легкий і компактний дизайн
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого сплаву
- Покращений захист від пилу та вологи забезпечує надійну роботу навіть у складних умовах
- Залишковий заряд батареї можна перевірити у три етапи простим натисканням кнопки: 3 індикатори — понад 50%, 2 індикатори — 20–50%, 1 індикатор — менше 20%
- Ергономічна рукоятка з ребристою гумовою накладкою для повного контролю інструмента під час роботи
- Здвоєні світлодіодні лампи точкової підсвітки робочої зони з функцією попереднього світіння й післясвіту
- Мотор із 4 полюсними магнітами забезпечує високу потужність роботи інструмента
- 21 положення встановлення крутного моменту
- Двошвидкісний редуктор із регулюванням швидкості обертання біти залежно від натискання на курок тригерного перемикача
- Швидкозатискний патрон для заміни біти однією рукою
Комплект постачання:
- Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF458Z LXT без акумулятора та зарядного пристрою
- Додаткова ручка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний крутний момент | 91 H*m |
| Максимальна кількість ударів | 2000 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Висота | 259 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | щітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Комплектація | Додаткова ручка, постачається без акумулятора, зарядного пристрою |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість режимів | 21 |
| Режим роботи | безударний |
| Габарити | 225x79x259 мм |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Кількість акумуляторів | Без акумулятора |
| Максимальна ємність акумулятора | Без акумулятора |
| Крутний момент | 91 Нм |
| Кількість ударів | Немає |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 76 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 923 ₴
