
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Makita DHP487Z без АКБ і зарядного пристрою (DHP487Z)
8 513 ₴
- В наявності
- Код: DHP487Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги:
Легкий і компактний інструмент із регулятором кількості обертів
Швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біти однією рукою
Ергономічна ручка з ергономічною ручкою
Безщітковий двигун постійного струму (Maketa BL) немає вугільних щіток, що дає змогу двигуну працювати з меншим нагріванням і ефективніше для збільшення терміну експлуатації, має електронне керування для оптимізації використання енергії батареї, що дає змогу збільшити час роботи на одному заряджанні до 50%.
Вбудована світлодіодна підсвітка з функціями попереднього світіння та післясвічення
Дуже міцний і ефективний інструмент під час тривалої роботи
LXT — Пилозахищений і вологостійкий інструмент для ефективної роботи
Міцний алюмінієвий корпус забезпечує високу ефективність роботи інструмента
Електричне гальмо для максимальної продуктивності та підвищеної безпеки оператора
Великий курковий перемикач. Ваші пальці не втомляться навіть після тривалої роботи з інструментом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити | 164x81x248 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 1700 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 22 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 25500 уд./хв |
| Комплектація | Акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування до комплекту постачання не входять |
| Крутний момент | 40 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип акумулятора | Li-Ion, LXT |
| Тип двигуна | безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 513 ₴


