
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita DDF453SYE LXT (DDF453SYE)
9 640 ₴
- Немає в наявності
- Код: DDF453SYE
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний дриль-шурупокрут Makita (DDF453SYE) :
переваги
Два швидкісні режими
16 параметрів затягування дають змогу впевнено закручувати та викручувати шурупи, болти та гайки, а також свердлити отвори в дереві та металі.
Ергономічний дизайн для комфортної роботи
Швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біт
Металеві шестерні редуктора для тривалого терміну експлуатації
Літій-іонний акумулятор без ефекту пам'яті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Габарити | 220x79x244 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 36 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість обертів | 1300 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Акумулятор Li-ion BL1815N 2 шт., зарядний пристрій DC18SD, інструкція з експлуатації, валіза |
| Крутний момент | 42 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Ачас |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 640 ₴



