
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Makita DHP453RFX8
9 301 ₴
- Немає в наявності
- Код: DHP453RFX8
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Makita DHP453RFX8:
Два швидкісні режими роботи
16 параметрів затягування дають змогу впевнено закручувати та викручувати шурупи, а також свердлити отвори в дереві та металі.
Ергономічний дизайн для комфортної роботи
Швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біт
Металеві шестерні редуктора для тривалого терміну експлуатації
Літій-іонний акумулятор без ефекту пам'яті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.9 кг |
| Габарити | 239x79x244 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 36 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Немає |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість обертів | 1300 об./хв об/хв |
| Кількість режимів | 16 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | 19500 уд./хв |
| Комплектація | акумулятор (Li-lon, 18 В, 3 А/год), зарядний пристрій, кейс |
| Крутний момент | 42 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 3 Агод |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | щітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 301 ₴


