
Зарядний пристрій EGO CHV1600E для райдерів (0220165001)
14 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0220165001
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EGO CHV1600E - високопотужний зарядний пристрій для одночасного заряджання до 6 акумуляторів EGO 56V. Для роботи під'єднується до райдерів EGO або багатопортового зарядного кейса CHU6000. Система вентиляторів з активним охолодженням підтримує швидке заряджання без перегрівання, а настінне кріплення багатопортового зарядного пристрою дає змогу тримати підлогу в сараї чи гаражі в чистоті, оскільки усуває необхідність у використанні кількох зарядних пристроїв одночасно.
Тривалість заряджання акумуляторів:
- Близько 60 хвилин для акумуляторів на 20 А-год
- Близько 90 хвилин для акумуляторів на 30 А-год
- Близько 120 хвилин для акумуляторів на 40 А-год
- Близько 140 хвилин для акумуляторів на 48 А-год
- Близько 180 хвилин для акумуляторів на 60 А-год
- Близько 210 хвилин для акумуляторів на 72 А-год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Напруга заряджання | 56 В |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Наявність амперметра | False |
| Наявність вольтметра | False |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Ручка для перенесення | False |
| Час заряджання | 3 година |
| Тип індикатора | Светодиод |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі живлення | 220 В, 230 В |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Індикатор заряду елементів живлення | True |
| Струм заряду | 22.0 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Маса | 4.5 кг |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Максимальна ємність акумулятора | 72 Агод |
| Призначення | для садової техніки EGO |
| Потужність | 1600 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴

