
Акумуляторний фрезер Makita DCO181Z LXT для гіпсокартону без АКБ і зарядного пристрою (DCO181Z)
11 081 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCO181Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний фрезер за гіпсокартоном Makita DCO181Z:
переваги
Ідеально підходить для швидкого чистого різання гіпсокартонних та ін. аналогічних матеріалів (під час опоряджувальних робіт).
Для вирізання отворів, наприклад, для розеток, опоряджувальних робіт або припасування.
Просте регулювання глибини різання.
Захист від випадкового увімкнення.
Електронний обмежувач струму з індикатором
BLDC — безщітковий двигун постійного струму
Технологія XPT — підвищена стійкість до пилу та вологи
Технологія AWS — для бездротового зв'язку між акумуляторним пристроєм і акумуляторним пилососом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр цанги | 6.35 |
| Кількість обертів | 32000 об/хв об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Крайковий |
| Хід фрези | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 081 ₴


