
Фрезер кромковий Makita 3711 (3711)
6 441 ₴
- В наявності
- Код: 3711
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрезер кромковий Makita (3711):
Легкий і компактний фрезер для роботи однією рукою
Потужний мотор 530 Вт
Просте та точне регулювання глибини за допомогою зубчастого механізму
Підходить для всіх легких профільних робіт із країв матеріалу або фрезерування канавок паралельно до краю матеріалу
М'яка прогумована ручка для зручної роботи
Прозора опорна плита для кращого контролю фрезерування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр цанги | 6 мм |
| Кількість обертів | 32000 об/хв об/хв |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Крайковий |
| Хід фрези | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 441 ₴
