
Лобзик Makita 4327 (4327)
3 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4327
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лобзик Makita 4327 — компактний та ергономічний електроінструмент для точного різання дерева, сталі та кольорових металів. Оснащений потужністю 450 Вт, забезпечує стабільну роботу та комфорт навіть при тривалому використанні. Легка конструкція вагою 1,8 кг і низький рівень вібрації та шуму роблять роботу більш зручною. D-подібна рукоятка з гумовими вставками підвищує контроль над інструментом, а прозорий захисний щиток та вбудований патрубок для пилососа підтримують чистоту робочого місця.
Конструктивні особливості:
- Новий ергономічний дизайн
- D-подібна рукоятка з гумовими вставками
- Облегчена модель з низьким рівнем вібрації та шуму
- Розпил під кутом до 45° з обох сторін за допомогою фіксаторів кутів 45° і 90°
- Установка опорної плити для різання у краю заготовки
- Вбудований патрубок для пилососа, прозорий захисний щиток
Технічні характеристики:
- Габарити: 217x77x197 мм
- Вага: 1,8 кг
- Глибина пропилу в дереві: 65 мм
- Глибина пропилу в сталі: 6 мм
- Глибина пропилу в кольоровому металі: 10 мм
- Контроль оборотів: є
- Плавний запуск: немає
- LED-підсвітка: немає
- Потужність: 450 Вт
- Живлення: від мережі 230 В
- Макс. кут нахилу: 45°
- Макс. частота ходу: 3100 ход/хв
- Хід полотна: 18 мм
- Маятниковий хід: немає
- Країна-виробник: Румунія
- Країна торгової марки: Японія
- Стан товару: новий
Комплектація:
- Полотно для розпилу по дереву
- Шестигранний ключ 3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Румунія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 217 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 197 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Шестигранний ключ 3 мм, полотно для розпилювання на дереві. |
| Габарити | 217x77x197 мм |
| Країна торгової марки | Японія |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Макс. кут нахилу | 45 |
| Макс.частота ходу | 3100 хід/хв |
| Ход полотна | 18 мм |
| Глибина пропилу в кольоровому металі | 10 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 65 мм |
| Глибина пропилу в сталі | 6 мм |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴


