Переваги:
Ергономічний корпус інструмента розроблений з урахуванням форми руки
Легка конструкція та чудовий баланс забезпечують зручнішу роботу з інструментом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Комплектація | Інструкція з експлуатації, картонна коробка |
| Потужність двигуна | 530 Вт |
| Харчування | Мережа 220В |
| Швидкодія | 174 м3/год кг/ час |
| Коригування повітря | Да |
| Режим роботи | Видування |
| Швидкість потоку повітря | 313 км/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 839 ₴




