Переваги:
Корпус інструмента запобігає утворенню статичної електрики під час пиловидалення
Нова конструкція ручки забезпечує зручну роботу з інструментом
Великий курковий перемикач із регулюванням числа обертів можна натискати двома пальцями, що забезпечує зниження втоми користувача
Використовується як пилосос із пилозбірником 123241-2, який до комплекту не входить
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | Гумовий носик 123245-4, інструкція, картонна коробка |
| Потужність двигуна | 600 Вт |
| Харчування | Мережа 220В |
| Швидкодія | 246 м3/год кг/ час |
| Коригування повітря | Да |
| Режим роботи | смоктування, видування |
| Швидкість потоку повітря | 326 км/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Ручний |
| Тип двигуна | щітковий |
| Рівень шуму | 83 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 265 ₴




