
Акумуляторний LED ліхтар Makita DEBDML186 LXT 18V без АКБ і зарядного пристрою (DEBDML186)
1 752 ₴
- Готово до відправки
- Код: DEBDML186
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний LED ліхтар Makita DEBDML186 LXT 18V без АКБ і зарядного пристрою призначений для комфортного та ефективного освітлення робочих місць. Завдяки компактним розмірам та легкій конструкції ліхтар легко переносити та використовувати у різних умовах, забезпечуючи потужне та рівномірне світло для роботи.
Конструктивні особливості:
- Максимально зручний ремінець для перенесення та кріплення
- Компактні розміри та мала вага — 0.51 кг для комфортного використання і транспортування
- Надійний корпус забезпечує тривалий термін служби
- Ліхтар дає потужне світло для роботи навіть у темних приміщеннях
Технічні характеристики:
- Тип живлення: акумуляторний (без АКБ та зарядного пристрою)
- Напруга: 18 В
- Максимальний час світіння без підзаряджання з акумулятором BL1850B — до 95 годин
- Освітленість: 500 Люксів на відстані 1 метр
- Освітленість: 700 Люксів на відстані 0,5 метра
- Вага: 0.51 кг
Комплектація:
- Акумуляторний LED ліхтар Makita DEBDML186
- Без акумулятора та зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 0.6 Вт |
| Світловий потік | 35 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи | 95 годин |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 0.76 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Харчування | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ручний |
| Габарити | 133x81x60 мм |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Країна торгової марки | Японія |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Кількість ламп | Немає даних |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 752 ₴


