
Акумуляторний LED ліхтар Makita DEADML811 LXT без АКБ і зарядного пристрою (DEADML811)
13 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: DEADML811
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторний ліхтар Makita DEADML811:
переваги
Потужний ліхтар працює від акумуляторів 14,4 і 18 В або через адаптер змінного струму від мережі 230 В
3 рівні яскравості 30 LED по 1.05 Вт
Нахиляється від -30 до +210°
Світловий потік — 750/1500/3000 Люмен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Харчування | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Габарити | 249х302х361 мм |
| Кількість режимів | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 31 Вт |
| Світловий потік | 3000 Лм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 500 ₴


