
Акумуляторний LED ліхтар Makita ML002G XGT, 40 V Max без АКБ і зарядного пристрою (ML002G)
6 498 ₴
- В наявності
- Код: ML002G
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний ліхтар з USB Makita XGT 40 V MAX ML002G:
переваги
Компактний ліхтар XGT з м'якою ручкою.
ML002G випромінює яскраве біле світло й обладнаний 20 світлодіодами, які забезпечують лише 710 люменів.
Лампа має 3 режими: 360-градусне світло: 710 люменів. Час роботи 10 годин у BL4025 і 16 годин BL40.
Освітлення на 180 градусів: 340 люменів. Час роботи 18 годин на BL4025 і 29 годин на BL4040.
Функція ліхтарика/130 люменів. Час роботи 32 години на BL4025 і 51 година на BL4040.
Ліхтар обладнаний USB-портом для заряджання мобільних пристроїв (тип А. 5 В, 2,4 А).
Примітка: ліхтар можна використовувати в поєднанні з BL4050, але не рекомендується вже підвішувати на гачок через вагу акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46 кг |
| Габарити | 376x86x141 мм |
| Кількість ламп | 20 |
| Кількість режимів | 3 |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 2 Вт |
| Харчування | 2.4А |
| Світловий потік | 710 Лм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип заряджання | A |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 498 ₴


