
Акумуляторний LED ліхтар Makita ML009G XGT/LXT, 40V/18V Max без АКБ і зарядного пристрою (ML009G)
25 426 ₴
- В наявності
- Код: ML009G
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний ліхтар Makita XGT 40 V MAX/14.4-18 В LXT ML009G:
переваги
Потужний робочий ліхтар, що працює від акумуляторів LXT (14,4/18 В) або акумуляторів XGT (36 В (40 V MAX)).
DEAML009G дає біле світло, яке можна порівняти з денним світлом (5000 К).
Будівельний прожектор обладнаний 96 світлодіодами та легко переміщається за допомогою міцної ручки для перенесення; висота з піднятою ручкою для перенесення 430 мм.
Ліхтар має 3 режими яскравості: низький (2000 люмен), середній (4000 лм) і високий (10000 лм).
Час роботи варіюється й може бути різним залежно від типу батареї та обраного режиму.
Будівельний ліхтар можна нахиляти на 240 градусів (від -30 до 210 градусів).
Захищений від вологи та пилу та підходить для важких умов роботи.
Можна встановити на штатив для будівельного ліхтаря.
DEAML009G містить світлофільтр GM00002376
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Колір | Білий |
| Харчування | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.1 кг |
| Габарити | 248x305x386 мм |
| Кількість ламп | 96 |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 96 Вт |
| Світловий потік | 10000 Лм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 426 ₴





