
Акумуляторний ліхтар Makita DEBDML800 LXT без АКБ і зарядного пристрою (DEBDML800)
2 920 ₴
- В наявності
- Код: DEBDML800
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний ліхтар DML800 LXTAкумуляторний ліхтар Makita DEBDML800:
переваги
Потужність діода 1.6 W LED
Світловий потік — 100 люменів
Термін роботи — до 36 годин (з акумулятором BL1850)
IPX4 кожух акумулятора (водонепроникний)
Тримач акумулятора зі скобою для кріплення на ремені та шнурі живлення 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17 кг |
| Габарити | 151x76x88 мм |
| Відстань, м | 50 м |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість режимів | Немає даних |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність | 1.6 Вт |
| Харчування | 3хААА |
| Світловий потік | 100 Лм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Налобний |
| Тип заряджання | Не передбачено |
| Тип лампи | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴


