
Акумуляторні листові ножиці для металу Makita DJS131Z LXT без АКБ і зарядного пристрою (DJS131Z)
33 523 ₴
- Немає в наявності
- Код: DJS131Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги:
Зручні, легкі акумуляторні ножиці.
Електронне регулювання швидкості за допомогою перемикача.
Постійна швидкість завдяки двигуну Makita BL ідеально підходить як для прямих, так і для криволінійних розрізів у різних типах листового металу.
Чистий зріз без задирок.
Головку можна обертати на 360° у 12 положеннях для ергономічного різання в будь-якому положенні.
Обладнані захистом від випадкового запуску
Обладнаний світлодіодною підсвіткою: освітлює лінію різу для кращої видимості під час роботи.
Зі зручною кліпсою для пояса можна носити як із лівого, так і з правого боку.
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Харчування | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.7 кг |
| Габарити | 332х79х252 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Наявність реверсу | Немає |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Радіус повороту | 77 мм |
| Коригування швидкості | Да |
| Режим роботи | Аркушеві |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Електроножиці |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина металу, мм | 1.3 мм |
| Частота колебаний | 3000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 523 ₴



