
Акумуляторні листові ножиці для металу Makita DJS130Z LXT без АКБ і зарядного пристрою (DJS130Z)
7 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: DJS130Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги:
Компактна та легка конструкція забезпечує чудове керування й маневровість інструмента
Ергономічна ручка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує керування інструментом і знижує втому користувача
Запобіжник від випадкового запуску
Шестигранний ключ можна зберігати в спеціальному відділенні інструмента
Алюмінієва головка ножиць обертається на 360°, забезпечує широкий діапазон використання
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Харчування | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.2 кг |
| Габарити | 350х80х193 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Наявність реверсу | Немає |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Радіус повороту | 130 мм |
| Режим роботи | Аркушеві |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Електроножиці |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина металу, мм | 1.3 мм |
| Частота колебаний | 2800 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴
