
Ударний дриль Makita M8100KX2 + аксесуари (M8100KX2)
3 200 ₴
- В наявності
- Код: M8100KX2
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Makita M8100KX2:
3 роки - повна гарантія на весь механізм
710 Вт - максимальна потужність
Ключовий патрон на 13 мм - робота зі свердлами до 30 мм
Ударний режим — для буріння бетону
30 мм - діаметр свердління в дереві
13 мм - діаметр свердління в металі
16 мм — діаметр свердління бетону
1,2 кг - найменша вага в класі
Комплектація
Дриль Makita M8100KX2
Молоток
Рулетка 3 м
Плоскогубці
Викрутка
Свердла для металу
Свердла для дерева
Свердла для каменю
Біти
Опис дриля Makita M8100KX2
Makita M8100KX2 — компактний ударний дриль підвищеної потужності призначається для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун потужністю на 710 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнана редуктором із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. Швидкість під час роботи регулюється натисканням на тригерний курок інструмента. У режимі ударного свердління дриль видає 48 000 уд./хв, чого досить для впевненого буріння в бетоні та цегляному мурованні отворів до 16 мм. Дриль постачається в захисному кейсі з ключовим патроном, додатковою ручкою, обмежувачем глибини та набором аксесуаром для побутового ремонту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 2.1 кг |
| Габарити | 202x77x296 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 30 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | 0 |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | 0 |
| Кількість обертів | 3200 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість ударів | 48 000 уд./хв |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 0 |
| Потужність | 710 Вт |
| Наявність реверсу | Так |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Дриль ударний |
| Тип акумулятора | 0 |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | зубчастий під ключ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴

