
Акумуляторний мотобур Makita DDG460ZX7 18+18V без АКБ і зарядного пристрою (DDG460ZX7)
30 770 ₴
- Немає в наявності
- Код: DDG460ZX7
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги:
Широка сфера застосування завдяки діаметру буріння до 200 мм для піщаного ґрунту та 150 мм для глинісного ґрунту
Безщітковий двигун постійного струму з високим коефіцієнтом потужності
Безщітковий двигун постійного струму створює менше тепловиділення й ідеально підходить для тривалого використання у виробничих цілях
Функція автоматичного приводу крутного моменту (ADT) регулює крутний момент і швидкість залежно від умов навантаження
Технологія eXtreme Protection (XPT) забезпечує максимальний захист від пилу, сміття та вологості для оптимальної роботи в екстремальних умовах
Обмежувач крутного моменту зупиняє обертання біт, якщо відбувається заклинювання для підвищення безпеки оператора та захисту інструменту
Функція плавного пуску поступово збільшує швидкість обертання
Регулювання числа обертів
Подвійний світлодіод для освітлення робочої зони
Ергономічна м'яка гумова ручка для поглинання вібрації та зручної роботи
Максимальній крутящий момент 136 Нм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Акумулятор | Немає |
| Вага | 6.3 кг |
| Габарити | 538х116х193 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 118 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 159 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість обертів | 1400 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр бура | 20 см |
| Наявність бура в комплекті | Немає |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 + 18 В В |
| Пристрій | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Мотобур |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Основні | |
| Тип патрона | Ключовий |
| Харчування | Акумулятор |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 770 ₴


