
Заглибний насос для брудної води Makita PF0410 (PF0410)
5 084 ₴
- В наявності
- Код: PF0410
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заглибний насос Makita PF 0410:
переваги
Підходить для брудної та каламутної води
Чудово підходить для зливання рідин, забруднених твердими домішками.
Зручні ручки для транспортування
Подвійна ущільнювальна прокладка з олійним відділенням посередині забезпечує тривалий термін експлуатації двигуна.
Автоматичне вимкнення з регульованим важелем
Міцний пластмасовий корпус
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота напору | 5 м |
| Габарити | 160х168х345 мм |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Клас захисту | IPX8 |
| Комплектація | Картонна коробка, інструкція з експлуатації |
| Макс. розмір частинок | 35 мм |
| Материал насоса | Пластик |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Призначення | Брудна вода |
| Швидкодія | 8400 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 084 ₴


