
Заглибний насос для чистої води Makita PF0403 (PF0403)
6 663 ₴
- В наявності
- Код: PF0403
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заглибний насос Makita PF 0403:
переваги
Професійний занурювальний насос із жорстким корпусом із неіржавкої сталі з високою продуктивністю ідеально підходить для спорожнення великих басейнів і резервуарів для води.
Заглибний насос для брудної води, макс. діаметр частинок 5 мм.
Корпус насоса з неіржавкої сталі.
Автоматичний перемикач рівня. Його можна налаштувати на увімкнення або вимикання залежно від рівня води.
Комфортне транспортування завдяки зручній верхній ручці для ідеального захоплення.
Подвійна ущільнювальна прокладка з олійним відділенням посередині забезпечує тривалий термін експлуатації двигуна.
Автоматичне вимкнення з регульованим важелем.
Зручні ручки для транспортування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота напору | 6.5 м |
| Габарити | 150х150х260 мм |
| Глибина занурення | 5 м |
| Діаметр патрубка | 1/4 дюйма |
| Клас захисту | IPX8 |
| Комплектація | Картонна коробка, інструкція з експлуатації |
| Макс. розмір частинок | 5 мм |
| Материал насоса | Корпус із неіржавкої сталі |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Призначення | Для чистої води |
| Швидкодія | 7200 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 663 ₴


