
Акумуляторна торцювальна пила Makita LS004GZ01 XGT 40 V MAX без АКБ і зарядного пристрою (LS004GZ01)
62 553 ₴
- Немає в наявності
- Код: LS004GZ01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна торцювальна пила Makita XGT 40 V MAX LS004GZ01 (без АКБ):
переваги
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах.
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування.
BLDC — безщітковий двигун постійного струму
Технологія ADT — автоматично регулює швидкість і крутний момент.
Функція AWS — Автоматична система бездротового зв'язку — містить бездротове з'єднання пилососа й електроінструмента з використанням bluetooth, щоб пилосос запускався під час запуску електроінструмента
Завдяки технології глибокого та точного різання (DXT) чудово підходить для вертикального різання планок водостіків, молдингів і (високих) плінтусів.
Механізм "протяжки" збільшує продуктивність різання з компактним дизайном.
М'який пуск
Обмеження пускового струму
Гальмо двигуна
Кут нахилу від 0° до 48° вправо та вліво.
Велика поворотна пластина, що регулюється на 60° вправо та вліво (0°, 15°, 22.5°, 31.6°, 45° і 60°)
Діагональна шкала з великим масштабом.
Прогумований горизонтальний захват забезпечує більший контроль.
Ефективне пиловидалення
Можливість бездротового під'єднання торцювальної пили з всмоктувальним пристроєм — пилосос запускається автоматично.
Постачається без батарей і зарядного пристрою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 25.9 кг |
| Габарити | 845x644x660 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 71 мм |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 3600 об./хв об/хв |
| Комплектація | Пиляльний диск 260х30 мм, модуль AWS 198900-7 |
| Макс. глибина пропилювання | 91 мм |
| Макс. діаметр диска | 260 мм |
| Макс. кут нахилу | 60 |
| Макс. кут повороту пили | 48 |
| Макс. ширина пропилювання | 305 мм |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Акумулятор |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 553 ₴




