
Настільна дискова пила Makita MLT100N (MLT100N)
46 286 ₴
- В наявності
- Код: MLT100N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна дискова пила Makita MLT100N:
переваги
Спеціальні фіксувальні скоби для шнура живлення
Поворотний кутовий сегмент із гвинтом
Спеціальне відділення для зберігання додаткових аксесуарів, включно з диском ТСТ, паралельним упором, поворотним сегментом тощо.
Блокування паралельного упору з боку подавання
Електричне гальмо плавно зупиняє обертання диска, дає змогу користувачеві швидко відновити роботу.
Серія N вирізняється тим, що враховані нові вимоги до стандартів безпеки IEC/EN/AS/NZS 62841
MLT100N від MLT100 — це інша конструкція захисного кожуха для контролю розміру максимальної товщини заготовки, додані стопори, щоб зменшити відбій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34.1 кг |
| Габарити | 726x984x333 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 45 мм |
| Глибина пропилювання під кутом 90 | 93 мм |
| Кількість обертів | 4300 об./хв об/хв |
| Комплектація | Шток JM27000086, паралельний упор JM27000202, поворотний сегмент JM27000224, трикутна пластина JM27000328 |
| Макс. діаметр диска | 260 мм |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 286 ₴



