
Акумуляторний мотобур Makita DG001GM105 XGT 40V MAX з АКБ 4 А·год і зарядним пристроєм (DG001GM105)
46 607 ₴
- Немає в наявності
- Код: DG001GM105
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Переваги:
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами
BLDC — безщітковий двигун постійного струму
XPT-технології — підвищена стійкість до пилу та вологи
Технологія ADT — автоматично регулює швидкість і крутний момент під час роботи
Професійний, потужний шнек на акумуляторі.
Широка сфера застосування завдяки діаметру свердління 200 мм для піщаного ґрунту та 150 мм для глинастого ґрунту.
Максимальна безпека та довговічність завдяки фрикційній муфті на найнижчому передаванні.
З подвійним світлодіодним освітленням для кращого огляду роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Акумулятор | Да |
| Вага | 8.1 кг |
| Габарити | 846х603х218 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 118 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою | 159 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість обертів | 1400 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр бура | 30 см |
| Наявність бура в комплекті | Немає |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Акумулятор |
| Пристрій | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | Ключовий |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Основні | |
| Тип | Зарядний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 607 ₴
