-19%

Пістолет клейовий DREMEL 940 (F0130940JC)
1 632 ₴
1 320 ₴
- В наявності
- Код: F0130940JC
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клейовий пістолет DREMEL 940 — високотемпературний інструмент (195 °C) із наконечником, захищеним від підтікання. Компактний розмір та ергономічна ручка з м'яким курком роблять його зручним для роботи з різними матеріалами: кераміка, дерево, пластик, скло та інші. Висувна підставка і знімний електрокабель підвищують комфорт і безпеку під час використання.
Конструктивні особливості:
- Працює з високотемпературними клейовими стрижнями (20 см, діаметр 11 мм)
- Швидке нагрівання — 5 хвилин
- Знімний електрокабель для тимчасової автономної роботи
- М'який курок для стабільного подавання клею
- Наконечник із захистом від крапель
- Ергономічна ручка для комфортної роботи
Технічні характеристики:
- Високотемпературний режим: 195 °C
- Довжина клейових стрижнів: 20 см
- Діаметр клейових стрижнів: 11 мм
Комплектація:
- Клейовий пістолет DREMEL 940
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Dremel |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Діаметр стрижня | 11 мм |
| Максимальна робоча температура | 195 град. |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | мережа (240 В) |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Побутовий |
| Тип акумулятора | 0 |
| Кількість акумуляторів | 0 |
| Індикація нагрівання | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 0 |
| Довжина стрижня | 200 мм |
| Час нагрівання | 5 хв |
| Швидкість подавання клею | 18 г/хв |
| Макс. температура | 195 C |
| Індикація заряджання | 0 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴
