
Алмазний диск 125 мм Makita Nebula (B-53992)
1 000 ₴
- В наявності
- Код: B-53992
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск алмазний сегментований Makita Nebula 125х22,23 мм (B-53992):
Діаметр диска 125 мм.
Посадковий отвір 22.23 мм.
Алмазне напилення.
Призначений для сухого різання бетоном.
Алмазні диски Nebula з сегментами, які приварені лазером.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
