
Алмазний диск 125 мм Makita для бетону (D-41595)
469 ₴
- В наявності
- Код: D-41595
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск 125 мм у діаметрі, з посадкою 22,23 мм, завтовшки 2,2 мм.
Підходить для сухого різання бетону та мармуру.
Максимальна швидкість 12250 об/хв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 7.0 мм |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон, Мармур |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴
