
Алмазний диск Comet Makita асфальтом сегмент 350х25,4 (20) мм сухий/мокр (B-13275)
7 612 ₴
- Немає в наявності
- Код: B-13275
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Алмазний диск 350 мм Makita Comet — для асфальту (B-13275):
переваги
Сегментовані диски Comet — для асфальту
Найбільш часто використовувані диски.
Прорізи та крайка дисків покриті алмазним шаром.
Ці диски ріжуть швидше, ніж диски із суцільною крайкою й забезпечують досить велику поверхню різання.
Для різання: асфальту, абразивного вапняку, грубозернистого й абразивного піщаника, м'яких блоків
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 350 мм мм |
| Макс. оберти | 5500 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Асфальт |
| Посадковий отвір | 20 мм, 25.4 мм |
| Режим роботи | Сухий, мокрий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 612 ₴
