Переваги:
Comet Rapide — для швидкого різання твердих матеріалів
Алмазні диски найвищої якості з тривимірною сіткою для професійних робіт.
Широкий асортимент високоякісних дисків із тривимірною сіткою і такими додатковими характеристиками, як технологія "стелс" або охолоджувальні отвори.
Лазерне зварювання, для сухого та мокрого застосування.
Сегменти Rapide для різання матеріалів середньої та високої твердості.
Для різання: бетону, цегли середефній/високої твердості, мармуру, террацо, керамічної плитки, шиферу та керамічних труб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴

