
Алмазний диск 180 мм Makita (D-52772)
661 ₴
- В наявності
- Код: D-52772
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості диска алмазного сегментованого Makita 180x22.23 мм (D-52772):
Призначений для роботи з будівельними матеріалами
Надійність і тривалий термін експлуатації
Чудовий результат роботи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 180 мм мм |
| Макс. оберти | 8500 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Мрамор, Бетон |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Мокрий, Сухий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴
