Алмазний диск 230 мм у діаметрі, з посадкою 22,23 мм, завтовшки 2,6 мм.
Підходить для сухого різання бетону та мармуру.
Максимальна швидкість 6650 об/хв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 7.0 мм |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Бетон, Мармур |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴

