
Алмазний диск 230 мм Makita (D-52788)
804 ₴
- В наявності
- Код: D-52788
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості диска алмазного сегментованого Makita 230x22.23мм (D-52788):
Призначений для роботи з бетоном і мармуром
Надійність і тривалий термін експлуатації
Чудовий результат роботи
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 230 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Мрамор, Бетон |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Мокрий, Сухий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 804 ₴
